logo-personalista.com
oblíbené přidat k oblíbeným
pracovní prostředí | byznys | peníze | CSR | získávání a výběr | trh práce | rozvoj pracovníků | koronavirus a lidské zdroje lidé a podniky | celoživotní učení | zprávy | rekvalifikace
Personalista doporučuje: učímse.cz | facebook: personalista | twitter: personalista | platová tabulka pro státní zaměstnance 2022Personalista > semináře a konference > Jak jdou na online nábory a adaptaci kolegů na dálku společnosti Alza.cz nebo Seznam.cz
Poznejte lépe lidi, odhalte jejich potenciál

Jak jdou na online nábory a adaptaci kolegů na dálku společnosti Alza.cz nebo Seznam.cz

personalista.com - 11. 03. 2021
Dubnová konference Jak koronavirová krize změnila situaci na trhu práce se zaměří na online recruiting, adaptaci a vzdělávání kolegů na dálku, využití sociálních sítí při hledání zaměstnanců, zavádění a využívání nových technologií i legislativu.
Přestože jsou cíle HR stále stejné - najít a přivést ty nejkvalitnější lidi, začlenit je do společnosti, rozvíjet je, adekvátně odměňovat a definovat pracovně právní rámec - poslední rok strávený na home office personalisty postavil před řadu výzev jak je plnit.

Na online konferenci Jak koronavirová krize změnila situaci na trhu práce uslyšíte, jak se s tím vypořádaly společnosti jako Alza.cz, Česká spořitelna, Deloitte Legal nebo Seznam.cz.

Budeme mluvit o vlivu pandemie na fungování firem a personálních oddělení a také o současných i budoucích trendech v HR. Na své si přijdou nejen HR specialisté a manažeři, ale i majitelé firem a šéfové oddělení.

Výběr z programu:

Vliv pandemie na trendy v HR a fungování firem

Jak současná situace mění fungování firem a HR? Jak přistupovat k benefitům, ohodnocení zaměstnanců a novým technologiím? Jak se bude vyvíjet trh práce v roce 2021 a jak na něj budou reagovat firmy v oblasti HR? Prozradí v číslech a souvislostech Linda Picková z Randstad HR Solutions.

Online recruiting a adaptace zaměstnanců

Rok 2020 se nesl v duchu online náboru a s tím spojených změn v rámci výběrových řízení. S těmito výzvami si velice dobře poradila Alza.cz, kam se každý rok hlásí 100 tisíc kandidátů. Podrobnosti popíše Petra Nulíčková.

Jak se situaci přizpůsobila technologická firma Seznam.cz, která se více zaměřila na onboarding a adaptaci nových kolegů, vám poví David Koláček.

Trendy a triky na LinkedIn pro HR a marketéry

Efektivním nástrojem pro výběr těch profesionálů je LinkedIn. Čím lépe ho ovládáte, tím větší máte úspěchy. Možnosti automatizace, nové formáty jako LinkedIn Live a LinkedIn Stories, práce s daty, obcházení limitu – a další noviny a triky vám předvede první LinkedInem certifikovaný expert ve střední a východní Evropě José Kadlec.

Právní aspekty práce z domova a z domova ze zahraničí

Jaká jsou rizika práce z domova a jak jim předcházet, na jaké praktické náležitosti nezapomenout při nastavování práce z domova, mají zaměstnanci dostávat finanční kompenzaci za práci z domova? A jak je to s prací z domova ze zahraničí? To jsou témata Ivy Bilinské z Deloitte Legal.

Péče o duševní zdraví zaměstnanců

Za poslední měsíce se zvýšil počet úzkostných stavů, depresí a dalších duševních onemocnění. I tím se budou muset zabývat firmy v blízké budoucnosti. S Magdou Hájkovou z BrandBakers se podíváme na to, co v tomto směru může udělat pro zaměstnance právě HR.

Využití virtuální reality při školení zaměstnanců a navrhování poboček

V hlavní roli virtuální realita. Adam Potůček a Robert Šourek z České spořitelny předvedou praktické využití VR pro školení pokladníků a pracovních postupů při práci s hotovostí i to, jak může VR šetřit čas a náklady při rekonstrukci pobočky a zlepšit adaptaci zaměstnanců na nové prostředí pobočky.

Jak inovovat firemní kulturu v digitálním prostředí

Firemní kultura je jednoduše řečeno schopnost firmy adaptovat se na externí podmínky. Společně s Filipem Černým z Kogi CON se podíváme na to, jak je důležité budovat firemní kulturu v digitálním prostředí a dostat ji do pracovny každého zaměstnance. A jaká je v tomto úloha HR?

Setkejte se 8. dubna online s odborníky na recuitment, personální řízení, sociální sítě, nové technologie, vzdělávání i interní komunikaci. Celý program konference najdete na stránkách konferenci Jak koronavirová krize změnila situaci na trhu práce .
Váš e-mail: E-mail příjemce:
Vaše jméno:  listvyhledávání

listreklama

listfacebook
listzajímavosti odjinud

Cirkulární akademie oficiálně zahájila svou činnost. Bude učit firmy, jak aplikovat udržitelnost a cirkulární ekonomiku do svých procesů

Rostoucí ceny materiálů, energie a dalších surovin jsou jedněmi z hlavních důvodů aktuální dvouciferné inflace a mnoho firem proto... více

Už jen necelých 10 dnů je možné zakoupit si lístek do tomboly o dva míče s podpisem Messiho a Ronalda

Přesně 18. prosince v 17. hodin večer končí možnost zabojovat o dva fotbalové míče s podpisem skvělých fotbalistů Messiho a Ronald... více

Fashion Aréna chystá Black Friday Week

Obchody v pražském outletovém centru Fashion Arena Prague Outlet budou letos v rámci oblíbeného Black Friday nabízet své zboží s d... více

Temná detektivka od autora bestselleru Purpurové řeky přináší nejuen vzrušení a záplatku, ale taky realistický obraz zla.

Nakladatelský dům Albatros Media vydal thriller „Snoubenky smrti“ (XYZ, 549 Kč) od Jean-Christophe Grangého, který patří k populár... více

již se nám pomalu blíží čas adventu. K němu také nedomyslitelně patří i čokoláda Milka.

Ikonické adventní kalendáře, roztomilí plyšáci, postavičky Santy nebo plněné Snowballs lahodným krémem. 😊 ... více