logo-personalista.com
oblíbené přidat k oblíbeným
pracovní prostředí | byznys | peníze | CSR | získávání a výběr | trh práce | rozvoj pracovníků | koronavirus a lidské zdroje lidé a podniky | celoživotní učení | zprávy | rekvalifikace
Personalista doporučuje: učímse.cz | facebook: personalista | twitter: personalista | platová tabulka pro státní zaměstnance 2022Personalista > lidé a podniky > Ředitelem nové služby Wolt Drive se stal Josef Dvořák.
Poznejte lépe lidi, odhalte jejich potenciál

Ředitelem nové služby Wolt Drive se stal Josef Dvořák.

personalista.com - 19. 07. 2022
Josef Dvořák se stal ředitelem Wolt Drive pro Českou republiku. Od června řídí spuštění nové rozvážkové služby ve všech 14 českých městech, kde Wolt působí.
Josef Dvořák je v čele čerstvě spuštěné služby Wolt Drive mužem na svém místě – v oblasti e-commerce se pohybuje již 18 let a se zaváděním novinek na trh má bohaté zkušenosti. V roce 2004 spoluzaložil společnost Allegria – Firma na zážitky. Jako její CMO byl průkopníkem trhu se zážitkovými poukazy v oblasti B2C, ve které také vyvinul věrnostní a odměňovací systémy a přispěl k mezinárodním řešením pro prodej dárkových poukazů pomocí ePay či Wishcard. V roce 2019 se poté zaměřil na rychloobrátkové spotřební zboží v segmentu FMCG. Vedl přitom síť více než 600 prodejních míst ve Scuk.cz, online tržišti pro lokální farmáře, kde se zaměřoval především na zákaznickou zkušenost.

Letos v červnu pak nastoupil do technologické společnosti Wolt jako ředitel Wolt Drive. Z této pozice bude na českém trhu zavádět a rozvíjet nové q-commerce služby – online nákupy, které Woltu umožňují expresní doručování objednávek z e-shopů do několika minut. Cílem je nabídnout obchodníkům službu Wolt Drive jako revoluční možnost doručení zboží a zapojit je do Woltem ověřené logistické platformy. Díky ní si pak obchodníci nebudou muset dělat starosti s technickými problémy nebo investováním do zprovoznění služby. „Toto je velmi důležitá část naší nabídky: Chceme, aby byl Wolt Drive rychlý a snadno ovladatelný,” říká Dvořák.

Wolt Drive přiblíží e-shopy k zákazníkům

Wolt novou službou reaguje na vyšší nároky zákazníků ve světě e-commerce, především pak na ty spojené s rychlostí dopravy. Prostřednictvím Wolt Drive proto zákazníci z e-shopů obdrží své objednávky až ke dveřím za pouhých 30 minut. Na platformu se přitom mohou připojit obchodníci ve všech 14 českých městech, kde Wolt působí. Prvním partnerem, který se na Wolt Drive připojil, je společnost Slevomat, jež tak brzy nabídne expresní doručování dárků.

„V rámci Wolt Drive poskytujeme e-shopům možnost dostat se ještě blíže ke svým zákazníkům a zajistit jim doručení zásilky už do 30 minut, nikoli hodin nebo dnů, jak je obvyklé. Rychlost je pro zákazníky klíčová a my ji dokážeme zajistit díky naší flotile kurýrů, která čítá více než 6 000 partnerů, a špičkové technologii, která celou platformu řídí,” říká ředitel Wolt Drive.

Nová služba tak bude unikátní ultra rychlým doručením, komplexním řešením pro obchodníky i cenovou dostupností pro zákazníky. Částka za doručení pro e-shopy se bude řádově pohybovat v rozmezí 110 až 180 korun bez DPH, koncová cena pro zákazníka ale může být výrazně nižší. Ve Slevomatu se například rozhodli pro částku 90 korun s DPH.

O Woltu

Wolt je technologická společnost, která usnadňuje lidem objevovat a zkoušet nové restaurace a obchody v jejich okolí. Aby toho dosáhl, vyvíjí širokou škálu technologií, jako jsou aplikace pro lokální logistiku, software pro retail nebo řešení pro správu financí. Pod značkou Wolt Market provozuje také vlastní síť obchodů s potravinami a spotřebním zbožím. Wolt byl založen v roce 2014 a v roce 2022 se připojil ke společnosti DoorDash a společně se tak stali globálním hráčem působícím v 27 zemích světa. V Česku Wolt působí již ve 14 městech: Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci, Českých Budějovicích, Zlíně, Pardubicích, Liberci, Kladně, Hradci Králové, Mladé Boleslavi, Ústí nad Labem nebo Karlových Varech. Více na www.wolt.cz.

listvyhledávání

listreklama

listfacebook
listzajímavosti odjinud

Fashion Aréna chystá Black Friday Week

Obchody v pražském outletovém centru Fashion Arena Prague Outlet budou letos v rámci oblíbeného Black Friday nabízet své zboží s d... více

Temná detektivka od autora bestselleru Purpurové řeky přináší nejuen vzrušení a záplatku, ale taky realistický obraz zla.

Nakladatelský dům Albatros Media vydal thriller „Snoubenky smrti“ (XYZ, 549 Kč) od Jean-Christophe Grangého, který patří k populár... více

již se nám pomalu blíží čas adventu. K němu také nedomyslitelně patří i čokoláda Milka.

Ikonické adventní kalendáře, roztomilí plyšáci, postavičky Santy nebo plněné Snowballs lahodným krémem. 😊 ... více

K letošním Vánocům darujte jemnost

Popřejte svým blízkým tím nejjemnějším způsobem a darujte jim netradiční čokoládové přání. Milka si pro vás připravila lahodné pra... více

Společnost dm spouští novou aplikaci Moje dm. Nabídne jednodušší nákupy, propojení s věrnostním programem či čtečku čárového kódu

Společnost dm uvádí novou mobilní aplikaci Moje dm. Zákazníci s ní budou moci nejen přímo nakoupit či sbírat body věrnostního prog... více