logo-personalista.com
oblíbené přidat k oblíbeným
pracovní prostředí | byznys | peníze | CSR | získávání a výběr | trh práce | rozvoj pracovníků | lidé a podniky celoživotní učení | zprávy | rekvalifikace |
Personalista doporučuje: učímse.cz | facebook: personalista | twitter: personalista | Personalista vo slovenčině
Personalista > lidé a podniky > Etnetera posiluje obchodní tým pro zahraniční trhy a finanční sektor
Vše pro váš úspěšný obchod, komunikaci a podnikání
Rekvalifikace pro Pracovníky v sociálních službách

Etnetera posiluje obchodní tým pro zahraniční trhy a finanční sektor

personalista.com - 01. 09. 2017
Etnetera a.s., přední český hráč na poli zakázkového vývoje webových a mobilních aplikací, posiluje svůj obchodní tým. Na pozici Head of International Growth nastupuje Roman Horáček, který bude zodpovědný za obchodní činnosti Etnetery na zahraničních trzích, na pozici Account & Business Consultant, Petr Hingar, který bude rozvíjet obchodní činnost ve finančním sektoru a činnosti s pojišťovnou Allianz a na pozici Account Manager Gabriela Benedová, která bude zodpovědná za klienty E.ON, Active 24 nebo Sberbank.




„Etnetera v posledních letech roste, obrat se meziročně zvedl o 18 %. Pro zlepšení klientské péče jsme potřebovali posílit obchodní tým. Zároveň chceme expandovat do zahraničí. Jako potvrzení naší ambice jsme přijali Romana Horáčka s bohatými zkušenostmi, ” říká Martin Palička, výkonný ředitel společnosti Etnetera a.s.

Roman Horáček, Head of International Growth Etnetera a.s., přichází z pozice ředitele kanceláře CzechInvestu na západním pobřeží USA, Silicon Valley. Tam měl na starost jednání se zahraničními investory z technologických společností jako Honeywell, Amazon, Oracle, či Tesla Motors a dále pak podporu českých start-upů v rámci projektů Czech Accelerator a Czech ICT Incubator v Silicon Valley, který spolu zakládal.


Oba tyto projekty pomáhali inovativním podnikatelům proniknout na globální trh, a právě tyto zkušenosti bude rozvíjet v rámci zahraniční expanze Etnetery, v první řadě do USA.

“Plány a kultura Etnetery splňují vše, co jsem hledal. Otevřené a přátelské prostředí, spousta zajímavých technologických projektů, skvělý tým lidí a v neposlední řadě zatím nenaplněná ambice dobýt zahraniční trhy. Navíc velká výzva, na které si v reálu mohu vyzkoušet a zažít, co obnáší přerod domácí etablované firmy v globálního hráče,” dodává dále ke svému nástupu do Etnetery Roman Horáček.

Petr Hingar, Account & Business Consultant Etnetera a.s., je profesionálem s více než 16tiletými zkušenostmi v oblasti ICT a obchodními znalostmi z bankovního a pojišťovacího segmentu.


Petr historicky působil ve společnosti Unicorn, kde měl na starosti jednu z obchodních divizí a zároveň vedl expertní CRM tým. Do Etnetery přichází ze společnosti Softec, kde dohlížel na obchodní vztahy s klienty z oblasti financí.

V Etneteře bude rozvíjet aktivity ve finančním sektoru a zároveň bude mít na starosti konzultace spojené s řešením AEM (Adobe Experience Manager). Jedním z jeho klíčových klientů bude pojišťovna Allianz.



Gabriela Benedová,Account Manager Etnetera a.s., vystudovala Vysokou školu finanční a správní v Praze. Poté nastoupila do společnosti Monster Worldwide CZ s.r.o., kde byla zodpovědná za klíčové klienty společnosti. Do Etnetery přichází ze společnosti Sprinx Systems, a.s. se zkušenostmi z oblasti obchodu a konzultací v oblasti webových a CRM řešení. V Etneteře bude spolupracovat s klienty E.ON, ACTIVE 24 nebo Sberbank.



Slovenská mutace Personalisty.com je přístupná na adrese personalista-sk.com





listvyhledávání

listreklama

listfacebook




listzajímavosti odjinud

Otrav oxidem uhelnatým v Česku dlouhodobě přibývá, největší nárůst bývá vždy v zimě

V Česku ročně dojde až k 1500 otravám oxidem uhelnatým. Více než sto jich přitom vždy končí smrtelně. K náhodné intoxikaci nejčast... více

Opuštěné chaty lákají zloděje nejvíce v zimě. Jak se před nimi bránit?

Policejní statistiky ukazují dlouhodobý trend klesající kriminality v Česku. Výjimkou nejsou ani vloupání do chat, kterých oproti ... více

Jak poznat, že je čas na výměnu baterie v telefonu či notebooku?

Současné notebooky i smartphony mají v naprosté většině případů dostatek výkonu pro jakoukoli běžnou činnost, ale bolestí těchto m... více

Na vánoční dárky si půjčuje stále více Čechů, roste počet zadlužených domácností i seniorů

Období Vánoc je spojené s vyšším zájmem o půjčky. Z údajů společnosti PROFI CREDIT například vyplývá, že od října si o nebankovní ... více

Tipy na praktické a nevšední Vánoce -sprcha s hudbou nebo virtuální realita pro děti.

Nákup dárků pro spoustu lidí představuje zdlouhavé hledání toho pravého a nekonečné řady v obchodech. Zkuste Vánoce jinak. Místo t... více