logo-personalista.com
oblíbené přidat k oblíbeným
pracovní prostředí | byznys | ekonomika | CSR | získávání a výběr | trh práce | rozvoj pracovníků | pracovní právo lidé a podniky | celoživotní učení | zprávy | rekvalifikace
Personalista doporučuje: učímse.cz | facebook: personalista | twitter: personalista | platová tabulka pro státní zaměstnance 2023Personalista > lidé a podniky > Adastra posiluje servis pro pojišťovnictví a automobilový průmysl: do jejího týmu míří šéf prodeje z americké firmy Solera Inc.
Poznejte lépe lidi, odhalte jejich potenciál

Adastra posiluje servis pro pojišťovnictví a automobilový průmysl: do jejího týmu míří šéf prodeje z americké firmy Solera Inc.

personalista.com - 13. 03. 2023
Obchodní tým konzultační společnosti Adastra počátkem roku posílil Miroslav Richter. Bývalý viceprezident prodeje v americké softwarové společnosti bude mít na starosti segment pojišťovnictví a automotive, ve kterém má více než 15 let zkušeností.
Posílení klientských vztahů, inovace a expanze na další trhy. To s jeho příchodem čeká stávající i budoucí zákazníky Adastry. “Chci rozvíjet naše porozumění zákaznickým potřebám a aplikovat naše dlouholeté znalosti byznysu tak, abychom dokázali přesně identifikovat různá řešení a postupy pro lokální i evropské klienty,” upřesňuje své cíle nový Head of Sales Development - Automotive & Insurance. “A protože mám rád výzvy – myslím, že nezůstaneme jen u aut a pojištění.”

Miroslav Richter v posledních 10 letech působil v americké společnosti Solera Inc., která poskytuje software a služby pro řízení celého životního cyklu vozidel pro oblasti pojišťovnictví, automotive a fleetu.

Nejdříve měl na starosti obchodní oddělení, poté působil jako ředitel pro Česko/Slovensko odkud se vypracoval až na pozici Vice President of Sales pro země střední a východní Evropy. Za sebou má i úspěšnou spolupráci se společností Yamaha Motor Company.

Rozhodnutí o kariérní změně podle Richtera vycházelo zejména z možnosti podílet se na zajímavých projektech. Jako příznivec vytrvalostních závodů Ironman má navíc rád náročné výzvy. “Adastra má skvělé jméno u těch nejlepších firem v oboru a věřím, že společnými silami bude naše hvězda svítit ještě jasněji. Cílem je co nejlépe využít spojení mých předchozích zkušeností s evropským trhem a bohatým know-how Adastry.”

Adastra již dnes úzce spolupracuje s řadou předních pojišťoven (Kooperativa (Vienna Insurance Group), ČSOB, Allianz, Generali), kterým poskytuje zejména služby týkající se architektury a správy datového skladu, fraud managementu, cloudu, umělé inteligence apod.

Jako svého dodavatele si Adastru vybraly i automobilové značky Škoda Auto a Volkswagen, kterým dodává například nástroje pro plánování, správu a návrhy datových skladů nebo optimalizace za pomoci umělé inteligence.

listvyhledávání

listreklamalistfacebook
listzajímavosti odjinud

Cirkulární akademie oficiálně zahájila svou činnost. Bude učit firmy, jak aplikovat udržitelnost a cirkulární ekonomiku do svých procesů

Rostoucí ceny materiálů, energie a dalších surovin jsou jedněmi z hlavních důvodů aktuální dvouciferné inflace a mnoho firem proto... více

Už jen necelých 10 dnů je možné zakoupit si lístek do tomboly o dva míče s podpisem Messiho a Ronalda

Přesně 18. prosince v 17. hodin večer končí možnost zabojovat o dva fotbalové míče s podpisem skvělých fotbalistů Messiho a Ronald... více

Fashion Aréna chystá Black Friday Week

Obchody v pražském outletovém centru Fashion Arena Prague Outlet budou letos v rámci oblíbeného Black Friday nabízet své zboží s d... více

Temná detektivka od autora bestselleru Purpurové řeky přináší nejuen vzrušení a záplatku, ale taky realistický obraz zla.

Nakladatelský dům Albatros Media vydal thriller „Snoubenky smrti“ (XYZ, 549 Kč) od Jean-Christophe Grangého, který patří k populár... více

již se nám pomalu blíží čas adventu. K němu také nedomyslitelně patří i čokoláda Milka.

Ikonické adventní kalendáře, roztomilí plyšáci, postavičky Santy nebo plněné Snowballs lahodným krémem. 😊 ... více